Prani četiri medalje na Pantera Openu

U nedjelju 18. listopada u Prirodoslovnoj školi “Vladimir Prelog u Zagrebu, održan je međunarodni turnir Pantera Open 2015. Sudjelovalo je 341 natjecatelja iz 37 klubova i 4 države. Prana je nastupila sa pet natjecatelja te osvojila 4 medalje. U kategoriji mlađih kadeta do 30 kg, zlato je osvojio Sven Anić sa dobivene tri borbe, te je pokazao izrazitu borbenost u drugoj borbi u kojoj je pobijedio protivnika sa majstorskim zvanjem, Barbara Špišić je u kategoriji malih sportašica do 27 kg sa dvije dobivene borbe osvojila srebro dok su bronce osvojili Ivor Anić do 27 kg koji je u trećoj borbi izgubio i Mauro Vranić do 24 kg sa jednom dobivenom borbom u kategoriji malih sportaša. Za klub su nastupao i mlađi kadet Josip Šeketa ali nažalost bez odličja.