TRI DRŽAVNA PRVAKA NA OTVORENOM TAEKWONDO PRVENSTVU OSNOVNIH ŠKOLA REPUBLIKE HRVATSKE 2019

U subotu, 2.3. u dvorani Sutinska vrela u Podsusedu održano je taekwondo prvenstvo osnovnih škola republike Hrvatske.
Prana je nastupila sa 5 natjecatelja te osvojila 5 odličja.
U muškom poretku OŠ Grabrik zauzela je 4. mjesto (5 – 6 razred) dok je u ženskom poretku OŠ Braća seljan zauzela 5. mjesto ( 7- 8 razreda)
Zlatna odličja osvojili su Oscar Kovačić u kategoriji boraca + 41 kg 5. i 6. razredi sa četiri pobjede (34:14/19:6/23:2/24:6) i, te je ujedno proglašen i najboljim borcem prvenstva Hrvatske 5/6, i Pablo Marijan Pavan (OŠ Grabrik) u konkurenciji KA3-1, 7. i 8. razredi, Leona Grubiša (OŠ Braća Seljan) u konkurenciji borbe -41 kg 7. i 8. razred (30:3). Brončane medalje osvojili su Ennio Planinac (OŠ Grabrik) u kategoriji borbe -30 kg 5. i 6. razred (6:29). i Lana Grubiša ( OŠ Braća Seljan) u kategoriji borbe -39 kg 5. i 6. razred (bb).